NABÍZÍM

Cílem poradny kilapodkontrolou.cz je poskytnout podporu a pomoc všem klientům, kteří se potýkají s problémy s vlastní hmotností. Poradna je především zaměřena na redukci hmotnosti klienta a také na změnu jeho životního stylu tak, aby nejen hmotnost upravil podle svých představ, ale především aby tyto změny byly trvalé. Chci změnit Vaše myšlení a stravovací návyky. Chci změnit Váš přístup ke stravování, naučit Vás zdravé a správné stravovací návyky a tím Vám pomoci být spokojeni sami se sebou.

Nabízím několik programů, ze kterých si podle svých potřeb vyberete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Nabízím Vám široký rozsah služeb od individuálních měření po kompletní programy v délce až 6 měsíců. Samozřejmě může programy libovolně kombinovat.

Dále Vám nabízím v rámci on-line servisu podporu prostřednictví mailu a svého facebookového profilu.

Kromě nutričního poradenství zaměřenou na redukci hmotnosti zpracovávám stravovací plány pro amatérské i profesionální sportovce v tréninku, v přípravě i během ostrého sportovního výkonu.

Nenabízím žádné zázračné tabletky nebo přípravky, které slibují, že zhubnete hned a že pro to nemusíte nic udělat. Naopak Vám nabízím takovou cestu, která Vám přinese dlouhodobé změny.